Casada LUKS Junior Różanki
Casada LUKS Junior Różanki
Trening biegowy zawodników Juniora w Parku Słowiańskim
Zawodnicy Juniora nad morzem

Przekaż 1% podatku dla LUKS Junior Różanki

 

Przekaż 1% podatku dla LUKS Junior Różanki

Podobnie jak w ubiegłym roku podatnik w zeznaniu rocznym PIT może zdecydować się na przekazanie jednego procenta swojego podatku tylko jednej, wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego.

Aby przekazać swój 1% podatnicy muszą jedynie podać - w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym - dane pozwalające na właściwe zidentyfikowanie organizacji pożytku publicznego, której konto chcieliby zasilić. Czynność ta traktowana jest na równi ze złożeniem stosownego wniosku przez podatnika.

 Wystarczy numer wpisu organizacji do KRS oraz wysokość kwoty.

W rozliczeniu PIT za 2017 r. identyfikacja organizacji pożytku publicznego odbywa się wyłącznie po numerze wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS).

Przekazanie 1% podatku w zeznaniu rocznym za 2017 r. polega, więc na podaniu numeru wpisu do KRS wybranej organizacji pożytku publicznego oraz wysokości kwoty na jej rzecz.

Informujemy, że OZPN posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Przy przekazywaniu kwot 1% podatku w PIT należy wpisać nr KRS 0000127804.

W przypadku przekazania kwoty na nasz klub prosimy o wpisanie w polu DODATKOWE INFORMACJE nazwy klubu LUKS Junior Różanki

UWAGA ! BEZ PODANIA NIEZBĘDNEJ NAZWY KLUBU  KWOTY NIE ZOSTANĄ PRZEKAZANE

Informujemy, że 1% podatku przekazywać mogą zarówno osoby fizyczne, jak i firmy prowadzące działalność gospodarczą.

 Otrzymane Środki finansowe zostaną przeznaczone na zorganizowanie już tradycyjnie wigilii w roku 2018 dla zawodników Juniora (zakup paczek świątecznych, nagród rzeczowych, owoców, słodyczy itp.) 

Please publish modules in offcanvas position.