Casada LUKS Junior Różanki
Casada LUKS Junior Różanki
Trening biegowy zawodników Juniora w Parku Słowiańskim
Zawodnicy Juniora nad morzem

ZAPROSZENIE NA TURNIEJ NAD MORZE W MRZEŻYNA

 OGÓLNOPOLSKIE HALOWE TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ
ŻAKÓW ROCZNIK 2009 I 2010 NAD MORZEM
W MRZEŻYNIE W HALI SPORTOWEJ
POD NAZWĄ "MINI MISTRZOSTWA ŚWIATA"
 
Zarząd LUKS „Junior” Różanki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału
w Ogólnopolskich Halowych Turniejach Piłki Nożnej. Turnieje odbędą się w następujących terminach:
Trzydniowe turnieje nad morzem w hali sportowej pełnowymiarowej
z trybunami w Mrzeżynie:
Turniej żaków rocznik 2009 i 2010 odbędzie się w dniach 02.03.2018-04.03.2018.
Drużyna z każdej kategorii wiekowej wylosuje nazwę drużyny, która będzie grała w Mistrzostwach Świata 2018r. np. Polska, Brazylia, Niemcy, Anglia, Hiszpania, Portugalia itd.
Wstępny harmonogram turnieju w każdej kategorii.
Piątek – przyjazd drużyn do godz. 18.00, zakwaterowanie drużyn, kolacja, odprawa trenerów drużyn godz. 20.00
Sobota – śniadanie, uroczyste otwarcie całego turnieju, mecze eliminacyjne, obiad, kolacja. Drużyny, które będą miały przerwę w turnieju będą mogły pójść na spacer brzegiem morza pod opieką swojego trenera.
Niedziela – śniadanie, mecze półfinałowe i finałowe, obiad, wręczenie nagród.
Podczas turnieju będzie stół szwedzki ze słodyczami dla zawodników. Wszystkie drużyny otrzymają piękne puchary, dyplomy. Wszyscy zawodnicy otrzymają duże medale z opisem. Nagrody rzeczowe otrzymają najlepsi zawodnicy oraz wszyscy trenerzy.
Nagrody Extra w turnieju w każdej kategorii wiekowej:
Wszystkie drużyny w każdej kategorii wiekowej od pierwszego do ostatniego miejsca otrzymają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Każda drużyna i każdy zawodnik wyjedzie z cennymi nagrodami np. piłki nożne, ochraniacze, bidony, statuetki, skarpetogetry itp.
Chętne drużyny należy zgłosić telefonicznie do dnia 12.02.2018r. do Prezesa LUKS „Junior” Różanki: Henryka Wieczorek, tel. kom.: 661 697 808.
O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość wystawienia dwóch drużyn w każdej kategorii wiekowej. Po otrzymaniu zgłoszeń wyślemy ponowne zaproszenia i szczegółowe regulaminy do drużyn, które zgłoszą się do turnieju oraz podamy konto bankowe, na które będzie trzeba wpłacić wpisowe za udział w turnieju oraz za wyżywienie noclegi za zawodników, kierownika drużyny i kierowcę. Regulamin gier zostanie tak ułożony, aby każda drużyna rozegrała jak najwięcej spotkań. W grze udział będzie brało 5 zawodników + bramkarz. Drużyna składać się może maksymalnie do 12 zawodników.
Istnieje możliwość rezerwacji noclegów i pełnego wyżywienia dla rodziców zawodników, którzy pragną przyjechać na turniej do Mrzeżyna.
W przypadku zainteresowania prosimy o zgłoszenie ilości rodziców do Prezesa LUKS „Junior” Różanki: Henryka Wieczorek, tel. kom.: 661 697 808.
Dołożymy wszelkich starań, aby imprezy te przyniosły wiele satysfakcji uczestniczącym w niej zespołom. Na pewno będzie to wspaniała zabawa.
Ze Sportowym Pozdrowieniem
LUKS „Junior” Różanki

Please publish modules in offcanvas position.